اخبار گاز مازندران

نقش موثر رسانه ها در فرهنگ سازی صرفه جویی مصرف سوخت 

مدیر عامل شرکت گاز مازندران عنوان کرد :

نقش موثر رسانه ها در فرهنگ سازی صرفه جویی مصرف سوخت

 

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با اشاره به قطع گاز ترکمنستان و ورود جبهه جدید هوای سرد در استان گفت: رسانه ها با اطلاع رسانی صحیح و دقیق در رابطه با کاهش مصرف گاز و بهینه سازی انرژی در منازل می توانند شرکت ملی گاز ایران را یاری کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " محمد اسماعیل ابراهیم زاده " پیرامون اهمیت و نقش رسانه‌ها در مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی اظهار کرد: رسانه‌ها نقش مهمی در روشنگری مسائل مهم جامعه دارند از همین رو می‌تواند بر مخاطب خود اثرگذاری ویژه‌ای در انتقال مطالب داشته باشد.

وی به نقش اصحاب رسانه و قلم در ترویج فرهنگ صرفه‌جویی و ایمن گاز اشاره کرد و گفت: رسانه‌ای در میان مردم اثر گذار است که بتواند فرهنگی را در راستای توسعه و افزایش توان ملی جریان سازی کند.

ابراهیم زاده عنوان کرد: در آستانه فصل سرما قرارداریم که به تبع آن شاهد کاهش چشم گیر دما و افزایش مصرف گاز خواهیم بود، این زمان است که رسانه‌ها بایستی یکی از کارکردهای اصلی خود یعنی فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن را برای مردم تبیین کنند تا از این مسیر زمینه سلامت جامعه نیز فراهم شود.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با تاکید بر اینکه رسانه‌ها با نفوذ کلامی خود بایستی افکار عمومی را به سمت صرفه جویی در مصرف گاز پیش ببرند، گفت: یکی از راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی و حماسه اقتصادی بهره گیری از قلم اصحاب رسانه و هدایت مردم به سمت صرفه جویی مصرف گاز است.

وی تاکید و التزام مکرر به مصرف بهینه انرژی توسط اصحاب رسانه را مصداق امر به معروف دانست و خاطرنشان کرد: اصحاب قلم بایستی به جهت حفظ این نعمت خدادادی وظیفه هدایت گری جریان صرفه جویی و بهینه سازی گاز طبیعی را عهده دار شوند.

ابراهیم زاده در پایان تصریح کرد: خواسته ما از رسانه‌‌ها این است که در ماه‌های سرد پیش رو، آموزش جامعی از شیوه مصرف بهینه و ایمن گاز را در اختیار مردم قرار دهند تا بتوانیم در کنار یکدیگر زمستانی گرم و دلنشین را پشت سربگذاریم.

 
1395/10/13 دوشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید