اخبار گاز مازندران

کارکنان شرکت گاز مازندران به میهمانی لاله ها رفتند 

همزمان با هفته دفاع مقدس ؛

کارکنان شرکت گاز مازندران به میهمانی لاله ها رفتند

 

همزمان با هفته دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ۸ سال جنگ تحمیلی ، مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز مازندران با حضور در گلزار شهدای شهر رستمکلا بهشهر ، با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " سید حمزه عمادی " دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شرکت گاز استان در مراسم عطر افشانی مزار شهدا بابیان اینکه همه باید ادامه‌دهنده راه و رسم و سیره شهدا باشیم، گفت: امروز ادامه دادن راه شهدا با توجه به غبار توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی تضمین‌کننده رسیدن به سر منزل مقصود است.

وی افزود: امنیت، آرامش و اقتدار امروز نظام اسلامی مدیون ایثار و ازخودگذشتگی شهدا است.

فرمانده بسیج گاز مازندران با تأکید بر اینکه تجدید بیعت با شهدا و ادامه راه آنان و دفاع از ارزش‌ها باید در سرلوحه کارها باشد، تصریح کرد: خانواده‌های شهدا سرمایه‌های انقلاب اسلامی هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر به دلیل این جانفشانی‌‌ها ایران یکی از کشور‌های با امنیت در منطقه است، این ایثارگری شهدا و رزمندگان اسلام باعث شد که دشمنان ما نتوانند چنین خطایی را دوباره تکرار کنند و اگر بخواهند بار دیگر به ایران دست‌درازی کنند با کسانی روبه‌رو می شوند که از آرمان‌های خود با جانشان دفاع می‌کنند.

عمادی افزود: مهم‌ترین پیام شهدا ولایت مداری و دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است که ما باید این ارزش‌ها را به نسل جوان منتقل کنیم .

 
1396/7/5 چهارشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید