اخبار گاز مازندران

تداوم روند مطلوب گازرسانی به هموطنان با صرفه جویی محقق خواهد شد  

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران

تداوم روند مطلوب گازرسانی به هموطنان با صرفه جویی محقق خواهد شد

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با بیان اینکه تامین گاز بخش خانگی و صنایع استان به طور عادی جریان دارد و همکاری خوب مردم در این مدت جایگزین گاز ترکمنستان شده است ، گفت : تداوم روند مطلوب گازرسانی به هموطنان با صرفه جویی محقق خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " محمد اسماعیل ابراهیم زاده " مدیرعامل شرکت گاز استان در جلسه تعاملی با مدیر  و مسئولین منطقه 9 عملیات انتقال گاز ،‌ اظهار داشت: با راه اندازی خط 30 اینچ به 40 اینچ فشار گاز رشت- سنگر ظرفیت انتقال گاز از غرب به شرق مازندران حدود دو میلیون متر مکعب در روز افزایش یافت .

وی افزود: هم اکنون فشار گاز در حوزه مازندران متوازن با مصرف است و سطح فشار ورودی شهرها در مقایسه با ماه های قبل در وضعیت بهتری است.

ابراهیم زاده تصریح کرد : افزایش فشار خروجی تأسیسات با شرایط جدید منجر به افزایش line pack گاز و حدود دو میلیون متر مکعب گاز در روز بر میزان فلوی انتقالی از تأسیسات رامسر نسبت به حالت قبل بیشتر شده است .

بنابه این گزارش، شرکت انتقال گاز ایران و منطقه 9 عملیات انتقال گاز استان های شمالی پس از  قطع واردات از سوی ترکمنستان تغییراتی در تأسیسات رامسر به عمل آوردند که منجر به افزایش میزان انتقال گاز از رشت به رامسر شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران افزود : تمام تلاش کارکنان شرکت ملی گاز ایران ، منطقه 9 عملیات انتقال گاز و شرکت گاز مازندران این است که خللی در گازرسانی به مردم شریف استان وارد نشود .

وی با بیان این که صرفه جویی از نظر ملی و شرعی امری لازم است، اظهار داشت: صرفه جویی به این معنا نیست که مردم خود را به عذاب بیندازند بلکه این است که در فصل زمستان در محل کار یا منزل هنگامی که احساس گرما میکنند به جای باز کردن در و پنجره، چند درجه از سامانه گرمایشی یا بخاری خود بکاهند .

ابراهیم زاده مصرف بهینه گاز را مورد توجه جدی مشترکان شرکت گاز دانست و تاکید کرد: برای پایداری گاز در بخش خانگی در سطح کشور نیازمند مدیریت صحیح مصرف گاز طبیعی و استفاده تنها از یک بخاری توسط مشترکین می باشد .

 
1395/10/20 دوشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید