اخبار گاز مازندران

آئین تجلیل از مهندسین شرکت گاز مازندران 

 همزمان با روز مهندس صورت پذیرفت ؛

آئین تجلیل از مهندسین شرکت گاز مازندران

 

به مناسبت روز مهندس ،مراسم تقدیر از مهندسین شرکت گاز استان مازندران با حضور مدیرعامل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ؛ " جعفر احمدپور " در جشن روز مهندس گفت: مهندسین شرکت گاز استان در راستای توسعه عمومی عمرانی استان گام های موثری را برداشته اند تمامی کار های عمرانی و توسعه گازرسانی حاصل تلاش مهندسین است.

وی با بیان اینکه مهمترین قشری که نقشی را در کیفیت زندگی مردم ایفا می کنند جامعه مهندسان است، افزود: آبادانی و عمرانی مختص مهندسان کشور است و خدمات مهندسان ریشه الهی داشته و بسیار ارزشمند است که اساس کار مهندسان ایجاد معنویت، رفاه و آسایش و ارائه خدمات به مردم است .

احمدپور با اشاره به اینکه یکی از اساسی ترین و اصلی ترین ارکان مهندسی خلاقیت است، گفت: خلاقیت موتور محرکه توسعه علوم مهندسی است.

وی با بیان اینکه از اهداف اصلی یک مهندس نوآوری است، تصریح کرد: مهندس می تواند بر موانع سخت طبیعت و ماشین آلات مقابله کند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه مهندسان باید قدرت تصمیم گیری و آزادی عمل منطقی داشته باشند، اظهار داشت: حفظ روحیه خطر پذیری و جسارت و ریسک پذیری از ویژگی های یک مهندس است.

مدیرعامل گاز مازندران اجرای پروژه‌ها با کیفیت مطلوب و هزینه کمتر، بهبود فرآیند پروژه‌ها و کار در مدت زمان تعیین شده را از مهم‌ترین سرفصل‌های گازرسانی مازندران عنوان کرد و ادامه داد: با وجود کوهستانی بودن منطقه و صعب العبور بودن مسیرها در استان مازندران، عملیات گازرسانی با جدیت در حال انجام و از طرف این شرکت، پایان سال 97 اتمام گازرسانی به روستاها اعلام شده است.

وی از بهره‌برداری پروژه گازرسانی به 27 روستای مازندران با اعتبار 133 میلیارد ریال در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: برای این روستاها بیش از 119 هزار متر شبکه‌گذاری انجام شده است.

احمدپور افزود: در این روستاها یک‌هزار و 500 علمک روی شبکه گازدار نصب شده و با گازدار شدن این روستاها و انجام فرایند اشتراک‌پذیری، یک‌هزار و 255 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

وی گفت: شرکت گاز استان با همه توان در تلاش است تا گاز طبیعی را به روستاهای بالای 20 خانوار برساند و در ادامه این راه نیازمند تلاش و همکاری همه نهادهای خدمات‌رسان و همچنین تأمین اعتبارات است.

 
1396/12/6 يكشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید