اخبار گاز مازندران

پیام مدیرعامل و فرمانده بسیج گاز مازندران به‌مناسبت فرارسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر 

پیام مدیرعامل و فرمانده بسیج گاز مازندران به‌مناسبت فرارسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر

 

مدیرعامل و فرمانده بسیج گاز مازندران طی پیامی فرارسیدن ایام ا... دهه فجر را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، متن کامل پیام " جعفر احمدپور " و " سید حمزه عمادی " به شرح زیر است:

«والفجر و لیال عشر...» دهه ی مبارک فجر، یادآور بصیرت و بشارت ملتی منسجم، خداجوی و ولایت‌مدار است که توانست تحت هدایت رهبری دوراندیش و شجاع و با بهره گیری از تعالیم عالیه دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و موجب احیای دین و معارف الهی در سرزمین کهن ایران شود.

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد. دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق می خورد .انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.

تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر هم می تواند زمینه انتشار فرهنگ اسلامی و انقلابی را فراهم کند ، چرا که فاطمه زهرا (س)، معیار فضایل بود و جایگاه زنان جهان را شکوه و منزلت بخشید. بزرگ بانویی که جنبه های مختلف پارسایی، پاکدامنی و حضور یک بانوی مسلمان در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی را با جلوه ای بی نظیر و ماندگار در تاریخ جهان ثبت کرد. امروزه نیز زنان مسلمان میهن مان با الگو گرفتن از ایشان، علاوه بر موفقیت در فرزند پروری و همسردارى، عزتمندانه در تمامی عرصه ها و در راستای سر بلندی ایران اسلامی و زن ایرانی گام بر می دارند. ملت ما در عرصه های علمی پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرفراز شد و در کنار این سرفرازی و پیروزی نام بلند ایران در بسیاری از عرصه های علمی در میان کشورهای پیشرفته قرار گرفت.

اینجانبان ضمن درود بر روح پرفتوح امام راحل (ره) و روان پاک و مقدس شهدای انقلاب اسلامی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند سال 57 و آغاز سی‌ و نهمین طلیعه بهار آزادی و ایام اله دهه مبارک فجر را به مردم شهید پرور استان مازندران و خانواده بزرگ صنعت گاز کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و شکوفایی و سربلندی بیش از پیش ایران عزیز را با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از خداوند سبحان مسئلت داریم.

 
1396/11/12 پنجشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید