اخبار گاز مازندران

از هموطنان انتظار داریم با مدیریت مصرف، این شرکت را در راستای تامین پایدار گاز یاری رسانند 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران :

از هموطنان انتظار داریم با مدیریت مصرف، این شرکت را در راستای تامین پایدار گاز یاری رسانند

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه هم اکنون شرکت ملی گاز ایران با مدیریت توزیع گاز در کشور سعی دارد استمرار تامین گاز در تمام نقاط کشور را فراهم آورد ، گفت : از هموطنان انتظار داریم با مدیریت مصرف، این شرکت را در راستای خدمات رسانی مستمر و تامین پایدار گاز یاری رسانند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، محمداسماعیل ابراهیم‌زاده با اشاره به اینکه شرکت ملی گاز ایران تمهیدات لازم برای جلوگیری از قطعی گاز را انجام داده است، افزود: با وجود قطع گاز ارسالی از سوی ترکمنستان ، فشار گاز استان مطلوب است.

ابراهیم زاده با بیان اینکه با وجود قطعی گاز توسط شرکت ترکمن، فشار گاز در مازندران شرایط خوبی دارد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر گاز تمامی مشترکین ، جایگاه‌های CNG و صنایع استان از گاز طبیعی استفاده می کنند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران از برقراری گاز یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار مشترک بخش خانگی در استان خبر داد و تأکید کرد: از مردم می‌خواهیم تا در مصرف گاز صرفه‌جویی و حتی الامکان از یک بخاری در منزلشان استفاده کنند.

وی از آمادگی کامل شرکت گاز مازندران در مواجهه با فصل سرد سال خبر داد و افزود: با همکاری مردم در بحث صرفه جویی مصرف گاز، ان‌شاءا… شاهد پایداری این نعمت الهی هستیم

ابراهیم زاده تصریح کرد : معیار و ملاک ما برای موفقیت و توانمندی ، خدمت رسانی صادقانه و بی منت به مردم و رضایتمندی مردم از نحوه خدمات و اقدامات انجام شده است که این مهم در راستای جلب رضایت خداوند، بالاترین ارزش ها محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در پایان گفت: با تمهیدات شرکت ملی گاز ایران مشکلی در ارائه خدمات گازرسانی به مردم شریف استان نداریم ولی انتظار داریم مردم شریف صرف جویی را در دستور کار قرار دهند .

 
1395/10/14 سه‌شنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید