اخبار گاز مازندران

شرکت گاز ، تاثیرگذاری بالایی در خدمت رسانی به مناطق محروم داشته است 

جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور در بازدید از اردوی جهادی گاز مازندران ؛

شرکت گاز ، تاثیرگذاری بالایی در خدمت رسانی به مناطق محروم داشته است

 

جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور در بازدید از اردوی جهادی گاز مازندران در منطقه هزارجریب نکاء با اشاره به این که مبنا می بایستی بر اساس کار همراه با تعهد و وجدان کاری باشد از خدمات شایسته شرکت گاز استان به خاطر اراده و انگیزه در امر گازرسانی و خدمت رسانی به مناطق محروم تقدیر کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " محمد اینانلو " جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور اظهار داشت: حضور و انگیزه خدمت برای انجام خدمت رسانی از مسائل مهمی است که در اردوهای جهادی با قوت دنبال می شود .

وی گفت: اردوهای جهادی کارمندی راهکاری برای رفع محرومیت زدایی است و آشنایی کارمندان ادارات با مشکلاتی که مردم محروم مناطق مختلف با آن درگیر هستند، می‌تواند زمینه ارائه بهتر به این مناطق توسط کارمندان را فراهم کند.

اینانلو افزود: مردم در اردوهای جهادی هنگامی که می بینند مسئولین ادارات و سازمانها در جریان اردوی جهادی هستند، قوت قلب می گیرند.

وی با بیان اینکه حمایت و همراهی برخی مسئولان از اردوهای جهادی بالاتر از حد انتظار است ، تصریح کرد : توجه و اهمیت مدیر عامل شرکت گاز مازندران به امر اردوهای جهادی قابل ستایش است.

جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور ادامه داد: اردوهای جهادی دو نتیجه دارند،اول اینکه خود افراد از اثرات معنوی اردوها تاثیر بگیرند و در زمینه معنویات و فرهنگ خود را تقویت کنند به گونه ای که بعضی از نقاط،حضور اردوهای جهادی تحریکی برای جامعه هدف بوده است و آنها را به تکاپو وا داشته است.

وی با تاکید بر اینکه نفس اردوهای جهادی این است که شرائط مردم و محل را با چند روز زندگی با مردم دریابیم، گفت: مسئول اردوهای جهادی باید اطلاعات لازم در زمینه‌های مختلف را به دست آورد تا بتوان برنامه‌های خوب و مناسبی اجرا کند.

وی با اشاره به اینکه برخی مشکلات موجود در مناطق محروم را می‌توان با یک پیگیری مرتفع کرد، خاطرنشان کرد: از کادر اردوهای جهادی درخواست کردیم که جمع‌بندی از وضعیت اردو و مشکلات مناطق محروم ارائه کنند تا پیگیری‌های لازم در سطح شهرستانی و استانی برای رفع این مشکلات انجام شود.

در ادامه " سید حمزه عمادی " فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران با اشاره به آغاز نهضت گازرسانی در مازندران، اظهار کرد: اقدامات جهادی در پروژه عظیم گازرسانی به مناطق محروم در دولت تدبیر و امید، مصداق عینی مدیریت مبتنی بر آموزه‌های اسلامی و اتکای به درون است.

عمادی خاطرنشان کرد: برای گازرسانی به تمام روستاهای بالای 20 خانوار استان از نکا تا رامسر، پیمانکار تعریف شده و ان شاء ا... این روستاها تا پایان سال 97 گازرسانی خواهند شد.

 وی با اشاره به این مطلب که 99 درصد شهرهای مازندران از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند، ادامه داد: پیمانکاران در شهرهای کیاسر، فریم، رینه ، آلاشت ، پول ، کجور ، گزنگ و سایر روستاهای صعب العبور و کوهستانی در حال عملیات اجرایی هستند.

فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران ادامه داد: یک میلیون و 202 هزار مشترک استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند و تا پایان سال 97 نیز روستاهای بالای 20 خانوار استان به روش های مختلف مانند لوله گذاری، CNG، LPG و مینی ال ان جی گازرسانی خواهند شد.

 
1396/7/13 پنجشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید