اخبار گاز مازندران

شرکت گاز مازندران مورد ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت قرار گرفت 

شرکت گاز مازندران مورد ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت قرار گرفت

 

آئین افتتاحیه ارزیابی اولین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، کارگروه های کمیته تعالی سازمانی شرکت گاز مازندران و ارزیابان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمد پور" در آیین افتتاحیه جلسه ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت که صبح امروز در سالن کنفرانس  اداره مرکزی گاز استان برگزار شد با اشاره به برگزاری جلسات متعدد این شرکت در مسیر حرکت به سمت تعالی سازمانی اظهار کرد: شرکت گاز مازندران حرکت های بسیار خوبی را در جهت بهره جویی از توانمندی های سازمان در تغییر تهدیدها به فرصتها و برآورده کردن نیازهای ذی نفعان انجام داده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران افزود: علی رغم کسب عناوین و افتخارات متعدد در حوزه های گوناگون تصمیم گرفته ایم تا به سمت مدل تعالی سازمانی حرکت کنیم و در این مسیر تلاش کرده ایم تا بتوانیم با کمک تمامی کارکنان ارائه خوبی را داشته باشیم.

وی حضور نیروهای معتعهد، متخصص، با تجریه و باتقوا را از بزرگترین سرمایه‌های شرکت گاز مازندران برشمرد و گفت: استفاده از خرد جمعی و اخذ تصمیمات بصورت گروهی یکی از مولفه های موفقیت است و معتقدم وقتی تصمیمات جمعی باشد پیاده سازی آن نیز موفق تر خواهد بود.

احمدپور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان گوشه ای از اقدامات و فعالیت های شرکت گاز مازندران در حوزه گازرسانی اظهار کرد: هم اکنون ضریب نفوذ گاز در بخش شهری استان 99 درصد است که در مقایسه با ضریب نفوذ کشوری در جایگاه بالاتری قرار داریم. همچنین در بخش روستایی با مجموع اقداماتی که انجام شده به ضریب نفوذ 5/91 رسیده ایم که در این بخش نیز در مقایسه با میانگین ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی کشور بالاتر هستیم.

در ابتدای این جلسه " نوروز کلبادی نژاد " مدیر تعالی شرکت گاز مازندران با بیان این مطلب که تغیرات دنیای امروز نیازمند همسویی و حرکت سازمان‌ها در مسیر جهانی پیشرفت است اظهار کرد: باید بیاموزیم چگونه خلاقیت خود و کارکنان خود را مدیریت کنیم و از این مهم در مسیر ارزش آفرینی استفاده کنیم.

وی افزود: در دنیای امروز گرایش به مدیریت دانش و استقرار مدیریت های دانش بنیان ایجاب می کند تا در جهت استقرار مدیریت های نوین، استاندارد و پذیرفته شده گام های اساسی برداریم.

در ادامه " علی اصغر تندرو " ارزیاب ارشد جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت نیز در این جلسه، افزود: نهادینه کردن مفاهیم بنیادین سرآمدی و بهبود مستمر در صنعت نفت، به منظور استفاده حداکثری از دانش، توانایی و تجربیات شرکت‌ها، مدیران عالی، مدیران پروژه، کارشناسان(نیروی انسانی) و سایر عوامل و ارکان طرح‌ها/پروژه‌ها در راستای سرآمدی، بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت صورت می گیرد .

گفتنی است ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت ، از 9 بهمن ماه در شرکت گاز مازندران آغاز شده و تا 11 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

 
1396/11/9 دوشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید