اخبار گاز مازندران

خانواده های شهدا ، اسوه‌ و نمونه‌ هایی ماندگار از صبر و استقامت هستند 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در دیدار با خانواده شهدا گفت :

خانواده های شهدا ، اسوه‌ و نمونه‌ هایی ماندگار از صبر و استقامت هستند

 

همزمان با هفته دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ۸ سال جنگ تحمیلی ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران در دیدار با خانواده معزز شهید حامد فرحی و شهید سید حسن هاشمی تروجنی از شهدای گرانقدر گاز استان ، آنان را اسوه‌ ها و نمونه‌ هایی ماندگار از صبر و استقامت توصیف کرد و گفت: خوشا به حال مادران شهدا و خانواده‌های آنان که چنین سرمایه‌های عظیمی را تقدیم اسلام و خدای متعال نموده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " محمد اسماعیل ابراهیم زاده " دیدار با خانواده معظم شهدا را گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و افتخاری بزرگ دانست که وظیفه تک تک مسئولان است. 

وی افزود: صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم. 

ابراهیم زاده اظهار کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا مایه تجدید قوا در بین مسئولان است و موجب می شود تا با روحیه مضاعف در خدمت به مردم تلاش بیشتری کنند. 

وی تصریح کرد: امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرین شان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند. 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تاکید کرد: امروز اقتدار کشور را وامدار خون های مطهر و پاک کسانی هستیم که در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند و اجازه تعدی حتی به یک وجب از خاک میهن را به دشمن ندادند. 

وی بیان کرد: بزرگواری و متانت پدران، مادران، همسر و فرزندان شهدای عزیز مثال زدنی و الگویی ارزشمند برای مسئولان است و وظیفه داریم در مقابل این همه بزرگواری سر تعظیم فرود آورده و از آنان تجلیل کنیم. 

 
1396/7/5 چهارشنبه
عكس هاي مرتبط :
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید