اخبار گاز مازندران

ترویج فرهنگ شهید و شهادت یکی از بزرگترین وظایف آحاد جامعه اسلامی است
 
مدیرعامل شرکت گاز مازندران در دیدار با خانواده شهید عشایری عنوان کرد :ترویج فرهنگ شهید و شهادت یکی از بزرگترین وظایف آحاد جامعه اسلامی است .
1396/8/17 چهارشنبه
....

بیش از 1190 کیلومتر شبکه گذاری گاز طبیعی در استان مازندران
 
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از اجرای بیش از 1190 کیلومتر شبکه گذاری گاز طبیعی در استان طی 7 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
1396/8/17 چهارشنبه
....

جلسه افتتاحیه ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز در شرکت گاز مازندران برگزار شد
 
با توجه به حضور شرکت گاز استان مازندران در دومین جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت گاز، آیین افتتاحیه ارزیابی با حضور مدیرعامل و مدیران و رؤسای ستادی برگزار شد.
1396/8/15 دوشنبه
....

دیدار مسئول امور ایثارگران شرکت گاز مازندران با خانواده معزز شهدا
 
به منظور پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از خانواده معزز شهدا و ایثارگران، مسئول امور ایثارگران شرکت گاز مازندران، با خانواده شهدا دیدار و گفتگو کرد .
1396/8/14 يكشنبه
....

پیش بینی صادرات 19درصدگاز تولیدی کشور تا پایان برنامه ششم توسعه
 
مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: از 218میلیارد متر مکعب تولید گاز در سال 95 فقط چهار درصد صادر شده که بر اساس برنامه توسعه ششم ، مقدار تولید باید به 334میلیارد متر مکعب و صادرات آن به 19درصد افزایش یابد.
1396/8/10 چهارشنبه
....

تلاش کارکنان شرکت گاز در زمان بحران بسیار ارزشمند بوده است
 
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: شرکت گاز مازندران در سال‌های اخیر با مدیریت جهادی توانست از بحران‌ها عبور کند و مدیر قبلی این شرکت مصداق بارز مدیریت جهادی بوده است.
1396/8/10 چهارشنبه
....

مدیرعامل جدید شرکت گاز مازندران معارفه شد
 
جعفر احمدپور به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز مازندران در مراسمی با حضور مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در ساری معارفه شد.
1396/8/10 چهارشنبه
....

مدیرعامل جدید شرکت گاز مازندران معارفه می‌شود
 
مدیرعامل جدید شرکت گاز مازندران سه‌شنبه هفته جاری با حضور مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در ساری معارفه می‌شود.
1396/8/8 دوشنبه
....

برای اولین بار مرتفع ترین شهر ایران به روش CNG با مدل قرارداد BOOT گازدار شد
 
با حضور مشاور محترم وزیر نفت و نماینده وزارت نفت در طرح های بیع متقابل گازرسانی و مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران ، برای اولین بار در ایران ، شهر کوهستانی رینه لاریجان آمل با 1250 خانوار به عنوان مرتفع ترین شهر ایران در پای قله دماوند به روش «CNG» گازرسانی شد .
1396/8/3 چهارشنبه
....

مشعل گاز در 6 روستای بخش هزارجریب نکاء و بهشهر روشن شد
 
با اعتباری بالغ بر 67 هزار میلیون ریال مشعل گاز در 6 روستای بخش هزارجریب نکاء و بهشهر با حضور استاندار مازندران ، نماینده مردم بهشهر و نکاء در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در روستای خرم چماز روشن شد.
1396/7/27 پنجشنبه
....

تبیین گزارش پایداری با هدف بهبود مسئولیت اجتماعی در شرکت گاز مازندران
 
مسئولیت اجتماعی شرکت ها یکی از موضوعات کلیدی برای تمامی سازمان‌ها قلمداد می گردد و در همین راستا شرکت گاز مازندران گزارش پایداری با هدف بهبود مسئولیت اجتماعی را تبیین نمود .
1396/7/26 چهارشنبه
....

اعتبار 1500 میلیارد تومانی برای گازرسانی در مازندران طی 4 سال
 
مشاور عالی وزارت نفت گفت: در چهار سال گذشته یک‌هزار و 500 میلیارد تومان برای گازرسانی در مازندران هزینه شد و بیش از 700 روستا در این استان از نعمت گاز بهره‌مند شدند.
1396/7/24 دوشنبه
....

مشعل گاز در شهر کیاسر روشن شد
 
مشعل گاز در مناطق کوهستانی مازندران با بهره برداری از خط گازرسانی به شهر کیاسر در جنوب ساری با اعتباری بالغ بر 50 هزار میلیون ریال روشن شد تا وعده دولت تدبیر و امید برای رساندن سوخت پاک به این مناطق در کمتر از سه ماه محقق شود.
1396/7/22 شنبه
....

مشترکین گاز طبیعی در استفاده از وسایل گازسوز به هشدارهای ایمنی توجه کنند
 
همزمان با فرارسیدن فصل سرما ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران تاکید کرد :مشترکین گاز طبیعی با رعایت نکات ایمنی در استفاده مطلوب از وسایل گازسوز ضمن پیشگیری از حوادث مرتبط با گاز می توانند تجربه محیطی امن و گرما بخش را به خانواده خود هدیه دهند.
1396/7/13 پنجشنبه
....

شرکت گاز ، تاثیرگذاری بالایی در خدمت رسانی به مناطق محروم داشته است
 
جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور در بازدید از اردوی جهادی گاز مازندران در منطقه هزارجریب نکاء با اشاره به این که مبنا می بایستی بر اساس کار همراه با تعهد و وجدان کاری باشد از خدمات شایسته شرکت گاز استان به خاطر اراده و انگیزه در امر گازرسانی و خدمت رسانی به مناطق محروم تقدیر کرد .
1396/7/13 پنجشنبه
....

میز خدمت بسیج در روستای دامیر ساری برگزار شد
 
همزمان با ماه محرم و به همت سازمان بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران و با مشارکت بسیج شرکت گاز مازندران میز خدمت در راستای خدمات‌رسانی برتر و تکریم ارباب رجوع در روستای دامیر ساری برگزار شد .
1396/7/13 پنجشنبه
....

گاز مازندران میزبان شرکت های گاز استانی در تور تعالی سازمانی
 
شرکت گاز استان مازندران در این تور یک روزه ، میزبان مدیران و کارشناسان تعالی سازمانی شرکت های گازهای استانی شرکت ملی گاز ایران بود.
1396/7/10 دوشنبه
....

ساختمان اداره گاز شهر چمستان افتتاح شد
 
همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی ، ساختمان اداره گاز چمستان افتتاح شد.
1396/7/7 جمعه
....

مشعل گاز 9 روستای دهستان لاویج چمستان نور روشن شد
 
همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران ، فرماندار نور، نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی، مسئولین نظامی و انتظامی، روحانیون و مسئولین محلی، مشعل گاز 9 روستای منطقه لاویج در شهرستان نور با اعتباری بالغ بر 75 میلیارد ریال روشن شد.
1396/7/6 پنجشنبه
....

خانواده های شهدا ، اسوه‌ و نمونه‌ هایی ماندگار از صبر و استقامت هستند
 
همزمان با هفته دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ۸ سال جنگ تحمیلی ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران در دیدار با خانواده معزز شهید حامد فرحی و شهید سید حسن هاشمی تروجنی از شهدای گرانقدر گاز استان ، آنان را اسوه‌ ها و نمونه‌ هایی ماندگار از صبر و استقامت توصیف کرد و گفت: خوشا به حال مادران شهدا و خانواده‌های آنان که چنین سرمایه‌های عظیمی را تقدیم اسلام و خدای متعال نموده‌اند.
1396/7/5 چهارشنبه
....

12345678910...>>>