اخبار گاز مازندران

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت گاز مازندران به مناسبت درگذشت خدمه نفتکش «سانچی»
 
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران ، در پیامی وقوع سانحه ناگوار و دلخراش آتش‌سوزی کشتی نفتکش «سانچی» در سواحل شرقی چین که موجب درگذشت شهادت‌گونه تمامی خدمه و پرسنل زحمتکش آن شد را به خانواده‌های خدمه این نفتکش و ملت ایران تسلیت گفت.
1396/10/25 دوشنبه
....

ثبت‌نام 430 نفر از فرزندان کارکنان شرکت گاز مازندران در مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه
 
دبیر ستاد قرآنی شرکت گاز مازندران گفت: 430 نفر از فرزندان کارکنان شرکت گاز مازندران در مرحله مقدماتی بیست و دومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه « بهار در بهار » ثبت‌نام کردند .
1396/10/25 دوشنبه
....

مدیرگازرسانی و فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران از بسیجیان شرکت گاز مازندران تقدیر کردند
 
در راستای پایداری مستمر جریان گاز و خدمات رسانی بی منت به مردم شریف استان ؛ مدیرگازرسانی و فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران از بسیجیان شرکت گاز استان مازندران تقدیر کردند .
1396/10/25 دوشنبه
....

ستاد بزرگداشت دهه فجر و کاروان های راهیان نور شرکت گاز استان مازندران برگزار شد
 
جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر و کاروان های راهیان نور شرکت گاز استان مازندران با حضور مدیر بهره برداری،روسای ادارات گازرسانی،اعضای شورا و فرماندهان بسیج شرکت گاز استان مازندران برگزار شد.
1396/10/24 يكشنبه
....

اجرای سیستم مدیریت انرژی در ساختمان های شرکت گاز مازندران
 
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با اشاره به این که اخذ گواهینامه ایزو ٥٠٠٠١ در مجموعه شرکت گاز مازندران در دستور کار این مدیریت قرار گرفته است، گفت: با اجرای این سیستم، ٥ تا ١٥ درصد در این شرکت بهینه‌سازی انرژی صورت می گیرد.
1396/10/17 يكشنبه
....

آمادگی شرکت گاز مازندران برای خدمات مستمر و ایمن گاز در فصل سرد سال
 
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از آمادگی این شرکت برای خدمات مستمر و ایمن گاز در فصل سرد سال خبر داد و گفت: با همکاری و حمایت مردم عزیز استان در راستای رعایت نکات ایمنی و همچنین صرفه جویی انرژی،ان شااله زمستان گرمی را پشت سر خواهیم گذاشت.
1396/10/17 يكشنبه
....

دانش محوری و کیفی سازی خدمات در دستور کار این سازمان قرار دارد
 
مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران با بیان اینکه پاسخگو بودن و مشتری مداری دو ویژگی اصلی ارتقای فرهنگ سازمان های خدمات رسان می باشد ، اظهار داشت: دانش محوری ، توسعه محوری و کیفی سازی خدمات در دستور کار این سازمان قرار دارد .
1396/10/13 چهارشنبه
....

مراسم بزرگداشت حماسه ۹دی در شرکت گاز مازندران برگزار شد
 
مراسم بزرگداشت حماسه ۹دی با حضور کارکنان شرکت گاز مازندران در محل نمازخانه اداره مرکزی برگزار شد.
1396/10/9 شنبه
....

نقش نیروی انسانی در پیشبرد امور سازمان اهمیت بالایی دارد
 
مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اعلام اینکه نیروی انسانی متعهد با رفتار خود و اتخاذ تصمیمات صحیح و به موقع می تواند از بروز زیان های مادی جلوگیری و برای سازمان خلق ارزش و ثروت کند، گفت : نقش نیروی انسانی در پیشبرد امور سازمان اهمیت بالایی دارد .
1396/10/7 پنجشنبه
....

جانبازان سرمایه ارزشمند انقلابی و معنوی جامعه هستند
 
مدیرعامل شرکت گاز مازندران در جمع جانبازان استان ، تجلیل از جانبازان را تجلیل از نمونه ها و نمادهای ایثار خواند و افزود: جانبازان سرمایه ارزشمند انقلابی و معنوی جامعه هستند .
1396/10/5 سه‌شنبه
....

لزوم رعایت نکات ایمنی استفاده از وسایل گازسوز در همه شرایط
 
مدیرعامل شرکت گاز مازندران تأکید کرد :با توجه به فرارسیدن فصل سرد سال ، مشترکین در همه شرایط ، استفاده صحیح و ایمن گاز طبیعی را رعایت نمایند .
1396/10/5 سه‌شنبه
....

از 4 دستاورد پژوهشی شرکت گاز مازندران رونمایی شد
 
همزمان با گرامیداشت هفته پژوهش ، رئیس امور پژوهش و فناوری شرکت گاز استان مازندران از رونمایی 4 دستاورد پژوهشی در این شرکت خبر داد و گفت: از جمله مصادیق رشد پژوهش در این شرکت را شناسایی و بکارگیری روش های نوین در صنعت گاز، ارتقای دانش فنی و توانمندسازی کارکنان و ارائه راهکارهای کاهش هزینه برشمرد .
1396/10/4 دوشنبه
....

اجرای 1350 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان مازندران
 
طی 9 ماه نخست سال جاری 1350 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان مازندران اجرا شده است.
1396/10/3 يكشنبه
....

حفظ روحیه جهادی در انجام وظیفه یک ارزش است
 
مدیرعامل شرکت گاز مازندران در دیدار با کارکنان اداره گاز نکاء با اشاره به شکل گیری روحیه جهادی در سازمان گفت: کارکنان به روحیه جهادی خود افتخار کنند .
1396/10/3 يكشنبه
....

مردم داری و خدمت کردن به مردم یک اصل در جامعه است
 
رئیس امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز ایران گفت : مردم داری و خدمت کردن به مردم در جامعه ، یک اصل مهم و مسلم است.
1396/9/28 سه‌شنبه
....

مدیرعامل شرکت گاز مازندران رئیس کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان شد
 
طی حکمی از سوی استاندار مازندران؛ مدیرعامل شرکت گاز مازندران به عنوان رئیس کارگروه انرژی پدافند غیرعامل استان انتصاب شد.
1396/9/26 يكشنبه
....

نشست هم اندیشی اعضای پژوهش شرکت گاز مازندران با رئیس دانشگاه علوم و فنون استان
 
همزمان با هفته پژوهش ، نشست هم اندیشی رئیس و اعضای امور پژوهش و فناوری شرکت گاز مازندران با رئیس دانشگاه علوم و فنون استان در بابل برگزار شد .
1396/9/26 يكشنبه
....

بازنشستگان مظهر استقامت و گنجینه تجربه و دانش هستند
 
مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به حفظ و ثبت دانش متخصصان مطرح کرد : بازنشستگان به عنوان مظهر تجربه و استقامت و گنجینه تجربه و دانش در سازمان هستند.
1396/9/25 شنبه
....

شرکت گاز مازندران مورد ارزیابی جایزه ملی تعالی سازمانی قرار گرفت
 
برای دریافت سطح تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی ،شرکت گاز مازندران با حضور ارزیابان این حوزه مورد ارزیابی قرار گرفت .
1396/9/22 چهارشنبه
....

مدیرعامل گاز مازندران در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز، تقدیر ویژه شد
 
با حضور آیت ا... طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و استاندار مازندران، مدیرعامل گاز استان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز مورد تقدیر ویژه قرار گرفت.
1396/9/11 شنبه
....

12345678910...>>>