اخبار گاز مازندران

مشعل گاز در 6 روستای بخش هزارجریب نکاء و بهشهر روشن شد
 
با اعتباری بالغ بر 67 هزار میلیون ریال مشعل گاز در 6 روستای بخش هزارجریب نکاء و بهشهر با حضور استاندار مازندران ، نماینده مردم بهشهر و نکاء در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در روستای خرم چماز روشن شد.
1396/7/27 پنجشنبه
....

تبیین گزارش پایداری با هدف بهبود مسئولیت اجتماعی در شرکت گاز مازندران
 
مسئولیت اجتماعی شرکت ها یکی از موضوعات کلیدی برای تمامی سازمان‌ها قلمداد می گردد و در همین راستا شرکت گاز مازندران گزارش پایداری با هدف بهبود مسئولیت اجتماعی را تبیین نمود .
1396/7/26 چهارشنبه
....

اعتبار 1500 میلیارد تومانی برای گازرسانی در مازندران طی 4 سال
 
مشاور عالی وزارت نفت گفت: در چهار سال گذشته یک‌هزار و 500 میلیارد تومان برای گازرسانی در مازندران هزینه شد و بیش از 700 روستا در این استان از نعمت گاز بهره‌مند شدند.
1396/7/24 دوشنبه
....

مشعل گاز در شهر کیاسر روشن شد
 
مشعل گاز در مناطق کوهستانی مازندران با بهره برداری از خط گازرسانی به شهر کیاسر در جنوب ساری با اعتباری بالغ بر 50 هزار میلیون ریال روشن شد تا وعده دولت تدبیر و امید برای رساندن سوخت پاک به این مناطق در کمتر از سه ماه محقق شود.
1396/7/22 شنبه
....

مشترکین گاز طبیعی در استفاده از وسایل گازسوز به هشدارهای ایمنی توجه کنند
 
همزمان با فرارسیدن فصل سرما ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران تاکید کرد :مشترکین گاز طبیعی با رعایت نکات ایمنی در استفاده مطلوب از وسایل گازسوز ضمن پیشگیری از حوادث مرتبط با گاز می توانند تجربه محیطی امن و گرما بخش را به خانواده خود هدیه دهند.
1396/7/13 پنجشنبه
....

شرکت گاز ، تاثیرگذاری بالایی در خدمت رسانی به مناطق محروم داشته است
 
جانشین سازمان بسیج کارمندان کشور در بازدید از اردوی جهادی گاز مازندران در منطقه هزارجریب نکاء با اشاره به این که مبنا می بایستی بر اساس کار همراه با تعهد و وجدان کاری باشد از خدمات شایسته شرکت گاز استان به خاطر اراده و انگیزه در امر گازرسانی و خدمت رسانی به مناطق محروم تقدیر کرد .
1396/7/13 پنجشنبه
....

میز خدمت بسیج در روستای دامیر ساری برگزار شد
 
همزمان با ماه محرم و به همت سازمان بسیج کارمندان سپاه کربلای مازندران و با مشارکت بسیج شرکت گاز مازندران میز خدمت در راستای خدمات‌رسانی برتر و تکریم ارباب رجوع در روستای دامیر ساری برگزار شد .
1396/7/13 پنجشنبه
....

گاز مازندران میزبان شرکت های گاز استانی در تور تعالی سازمانی
 
شرکت گاز استان مازندران در این تور یک روزه ، میزبان مدیران و کارشناسان تعالی سازمانی شرکت های گازهای استانی شرکت ملی گاز ایران بود.
1396/7/10 دوشنبه
....

ساختمان اداره گاز شهر چمستان افتتاح شد
 
همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی ، ساختمان اداره گاز چمستان افتتاح شد.
1396/7/7 جمعه
....

مشعل گاز 9 روستای دهستان لاویج چمستان نور روشن شد
 
همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران ، فرماندار نور، نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی، مسئولین نظامی و انتظامی، روحانیون و مسئولین محلی، مشعل گاز 9 روستای منطقه لاویج در شهرستان نور با اعتباری بالغ بر 75 میلیارد ریال روشن شد.
1396/7/6 پنجشنبه
....

خانواده های شهدا ، اسوه‌ و نمونه‌ هایی ماندگار از صبر و استقامت هستند
 
همزمان با هفته دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ۸ سال جنگ تحمیلی ، مدیرعامل شرکت گاز مازندران در دیدار با خانواده معزز شهید حامد فرحی و شهید سید حسن هاشمی تروجنی از شهدای گرانقدر گاز استان ، آنان را اسوه‌ ها و نمونه‌ هایی ماندگار از صبر و استقامت توصیف کرد و گفت: خوشا به حال مادران شهدا و خانواده‌های آنان که چنین سرمایه‌های عظیمی را تقدیم اسلام و خدای متعال نموده‌اند.
1396/7/5 چهارشنبه
....

کارکنان شرکت گاز مازندران به میهمانی لاله ها رفتند
 
همزمان با هفته دفاع مقدس و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ۸ سال جنگ تحمیلی ، مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز مازندران با حضور در گلزار شهدای شهر رستمکلا بهشهر ، با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.
1396/7/5 چهارشنبه
....

مدیرعامل گاز مازندران در راستای احیاء امر به معروف و نهی از منکر تقدیر شد
 
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در راستای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد تقدیر قرار گرفت.
1396/7/4 سه شنبه
....

حفظ و تحکیم فرهنگ حماسه عاشورایی دفاع مقدس عامل برتری ایران اسلامی شد
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با اشاره به اینکه اقتداری که ایران اسلامی در دنیا پیدا کرده به برکت شهداست ، اظهار داشت : حفظ و تحکیم فرهنگ حماسه عاشورایی دفاع مقدس عامل برتری ایران اسلامی در جهان شد .
1396/7/4 سه شنبه
....

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در اولویت برنامه های فرهنگی گاز مازندران قرار دارد
 
مدیرعامل شرکت گاز مازندران در سومین روز از هفته دفاع مقدس به اتفاق تعدادی از مسئولین و کارکنان به دیدار جانبازان عزیز آسایشگاه قطع نخاع ساری شتافت .
1396/7/4 سه شنبه
....

گردهمایی حلقه های صالحین بسیج شرکت گاز مازندران برگزار شد
 
همزمان با ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، گردهمایی حلقه های صالحین بسیج شرکت گاز مازندران برگزار شد .
1396/7/1 شنبه
....

همایش خانواده مطهر در شرکت گاز مازندران برگزار شد
 
همزمان با ایام محرم ، همایش خانواده مطهر با محوریت نماز و نقش امر به معروف و نهی از منکر در سبک زندگی موفق و نقش حضرت زینب (س) در پیام رسانی عاشورا ویژه همسران و کارکنان در نمازخانه شرکت گاز استان برگزار شد.
1396/7/1 شنبه
....

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت گاز مازندران به مناسبت درگذشت پدر شهیدان خنکدار
 
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در پیامی درگذشت اسوه ایثار و نیکوکاری مرحوم حاج حیدر خنکدار، پدر بزرگوار سرداران شهید علی اصغر و جعفر خنکدار از دلاورمردان دوران حماسه و جهاد را تسلیت گفت .
1396/7/1 شنبه
....

بهره برداری از 8 روستای تنکابن و رامسر از نعمت گاز طبیعی
 
همزمان با ششمین روز هفته دولت و با حضور معاون علمی و پژوهشی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، بهره برداری از 8 روستای تنکابن و رامسر از نعمت گاز طبیعی صورت پذیرفت .
1396/6/8 چهارشنبه
....

عملیات اجرایی گازرسانی به 29 روستای تنکابن آغاز شد
 
همزمان با ششمین روز هفته دولت ؛ عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به 29 روستای تنکابن با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در مسجد روستای گلعلی آباد آغاز شد .
1396/6/8 چهارشنبه
....

12345678910...>>>