دوشنبه 6 خرداد 1398   01:36:46
اخبار داخلی
15:441398/2/15 يكشنبه
نمازخانه شرکت گاز مازندران غبار روبی و عطر افشانی شد

در آستانه حلول ماه مبارک رمضان ؛

نمازخانه شرکت گاز مازندران غبار روبی و عطر افشانی شد

       

در آستانه حلول ماه پرخیر و برکت رمضان و با هماهنگی ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان مازندران آئین غبار روبی و عطر افشانی نمازخانه اداره مرکزی با حضور مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره ، جمعی از کارکنان و نمازگزاران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، این اقدام معنوی که همه ساله در آستانه ماه ضیافت الهی بر گزار می گردد ، کارکنان شرکت گاز استان مازندران با حضور در نمازخانه و برگزاری آیین غبار روبی و تنظیف نمازخانه های شرکت به استقبال این ماه پر خیر و برکت رفته و فضای معنوی و با فضیلت نمازخانه ها را جهت بهره مندی از فیوضات ماه مبارک رمضان عطر آگین و مهیا نمودند.

" جعفر احمدپور " مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران هم با تبریک فرارسیدن ایام با برکت ماه مبارک رمضان بر حفظ این سنت حسنه در شرکت تاکید کرد و گفت: آخرین دهه ماه شعبان است و هنگام غبار روبی مساجد و آماده‌سازی برای ماه مبارک رمضان، ماه«ضیافت‌ا...» و مهمانی خدا، ماهی که رسول اکرم (ص) تاکید ویژه ای بر آمادگی و استقبال از این ماه نورانی دارند.

وی ادامه داد: از نگاه ائمه معصومین(ع) مسجد نورانی‌ترین پایگاه بندگان صالح خداست، لذا به پاکیزگی، نظافت و غبارروبی از هر مکانی شایسته‌تر است.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اجرای طرح غبارروبی نمازخانه ها گفت: این عمل خداپسندانه در دهه تکریم، از فریضه‏های ناب اسلامی و فرصتی برای آماده سازی مساجد و ورود به ماه میهمانی خدا است.

وی با بیان اینکه رمضان ماه تبلور معنویت و خودشناسی انسان هاست، اظهار کرد: در این ماه باید از تمامی زرق و برق های دنیوی دوری کرد و با شناخت بهتر از خود بتوان در راه شناخت و معرفت و خداشنانسی گام برداشت.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران اظهار داشت: ترویج و توسعه فرهنگ نماز و نمازخوانی با توجه به جایگاه والای آن ضرورت جامعه دینی است و تحقق این مهم تنها وظیفه ستاد اقامه نماز نیست، بلکه همه بخش ها باید در این امر مشارکت داشته باشند.

احمدپور تصریح کرد: ماه مبارک رمضان فضایل و برکات چند جانبه‌ای دارد و در واقع حکم الهی است باید از این فرصتی که خداوند در اختیار انسان‌های مومن قرار می‌دهد به نحو احسن استفاده شود .

مدیر عامل شرکت گاز مازندران در تشریح برنامه های فرهنگی در ماه مبارک رمضان، افزود: برگزاری محفل انس با قرآن کریم ، تجلیل از خادمین و فعالان امر نماز ، اجرای طرح اطعام دهی به نیازمندان ، مسابقه نقاشی با محوریت رمضان و حجاب و عفاف ویژه فرزندان کارکنان از برنامه های محوری در این ماه است .

وی اضافه کرد: اجرای دوره آموزشی تفسیر قرآن کریم ، بیان احکام شرعی ، دوره آموزشی مهارت های زندگی و دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین برنامه های شرکت گاز مازندران ویژه ماه مبارک رمضان در سطح ادارات گازرسانی است.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما