يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   00:25:13
اخبار داخلی
11:591397/11/16 سه‌شنبه
مشعل گاز 10 روستای بابل روشن شد

همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ؛

مشعل گاز 10 روستای بابل روشن شد

 

همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، مشعل گاز 10 روستای بخش بندپی شرقی شهرستان بابل روز دو شنبه با حضور مسئولین روشن شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، آئین روشن کردن مشعل گاز این روستاها به طور نمادین در روستای درازکش برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران اعتبار گازرسانی به این روستاها را 52 میلیارد ریال اعلام کرد.

"جعفر احمدپور " گفت : با افتتاح این طرح ها 412 خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

وی با اشاره به اینکه برای گازرسانی به این روستاها 70 کیلومتر شبکه گذاری انجام شده است ، افزود : گاز یک نعمت طبیعی سالم است که شهروندان باید در استفاده از آن کمال دقت را داشته باشند .

احمدپور اظهار داشت: با توجه به حساسیت های زیست محیطی که دولت و مردم دنبال می کنند، گازرسانی می تواند در حفظ محیط زیست بسیار موثر باشد و در مناطق جنگلی از تخریب جنگل ها جلوگیری می شود.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران از مشترکین خواست تا به خاطر صرفه جویی در هزینه از وسایل گازسوز فرسوده استفاده نکنند و نکات ایمنی را به دقت رعایت کنند.

احمدپور تصریح داشت: سامانه 194 شرکت گاز مازندران در تمامی ساعات شبانه روز آمادگی ارائه خدمات ایمنی به شهروندان را دارد و آنان می توانند در روز های تعطیل و غیر آن از خدمات این سامانه بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران همچنین عنوان کرد: این شرکت در راستای کاهش میزان مراجعات و صرفه جویی در زمان و هزینه مشترکین خود با بررسی درخواست های متداول مردم و در راستای افزایش رضایتمندی مراجعین و اخذ خدمت در کمترین زمان ممکن اقدام به راه اندازی سیستم پیامکی نموده است.

وی به راه‌اندازی دریافت و پرداخت قبوض آنلاین برای مشترکین اشاره و اعلام کرد: مشترکین ما می‌توانند با ارسال  کد اشتراک* 5 * شماره کنتور به شماره 200020194 نهایتا ظرف مدت 24 ساعت قبض جدید خود را دریافت و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

یادآور می شود شرکت گاز مازندران یک میلیون و 360 هزار مشترک دارد.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما