چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:33:44
اخبار داخلی
09:161397/12/9 پنجشنبه
نشست صمیمی مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بانوان شاغل

همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) ؛

نشست صمیمی مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بانوان شاغل

 

به مناسبت ولادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) روز مادر و هفته زن نشست صمیمی بانوان با  مدیرعامل شرکت گاز مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز استان در این نشست ضمن تبریک روز زن، نقش زنان در تحولات اجتماعی، سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی را مهم دانسته و افزود: افتخار بزرگی برای بانوان جامعه اسلامی است تا با بهره گیری از شخصیت بارز و نورانی حضرت فاطمه زهرا(س) در تکامل و ارتقای زندگی خود قدم بردارند.

وی افزود: جایگاه زن و ارزش مهر مادری در دین مبین اسلام بر کسی پوشیده نیست چرا که مسئولیت خطیر تربیت انسانها بر عهده زن به عنوان کانون مهر، محبت، تجلى مهرورزى و صبورى گذاشته شده است.

احمدپور با اشاره به اینکه نگاه دولت تدبیر وامید نسبت به افزایش ظرفیت ها برای فعالیت زنان در عرصه ی مدیریتی است گفت: امروز زنان دوشادوش مردان در صحنه های مختلف اجتماعی، فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی نیز فعالیت می کنند و توانایی خود را نشان داده اند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: جامعه ای در مسیر سلامت و پویایی گام بر می دارد که زنان در سرنوشت جامعه ی خود بیشتر احساس مسئولیت کنند و حضور جدی تری در عرصه های تصمیم سازی و مدیریت داشته باشند، لذا شایسته است به زنان که نیمی از جمعیت کشور هستند توجه ویژه شود تا شاهد جامعه‌ای بهتر و توسعه‌یافته‌تر باشیم.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما