يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   00:16:45
اخبار داخلی
13:481397/9/6 سه‌شنبه
بسیج مظهر ایستادگی و خدمت دلسوزانه است

مدیرعامل شرکت گاز مازندران ؛

بسیج مظهر ایستادگی و خدمت دلسوزانه است

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران از بسیج به عنوان مظهر ایستادگی ، وحدت و خدمت دلسوزانه نام برد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " در جمع اعضای شورای پایگاه بسیج شرکت گاز استان گفت : افتخار بسیج خدمت بدون منت به مردم است و در حادثه سیل در غرب استان این مسئله به خوبی مشاهده ‌شد.

وی با اشاره به اینکه این چند منظوره بودن بسیج برای کمک به سازمان و مردم است، بیان کرد: این ویژگی منحصر به فرد ، تنها ارتش مکتبی مردم دنیا است که کشور ما از آن برخوردار بوده و در عرصه های مختلف آمادگی خدمت رسانی است.

احمدپور با بیان اینکه کار بسیج محرومیت زدایی است، اظهار داشت: امروز با تفکر بسیجی در حال گازرسانی به مناطق محروم استان و حل مشکلات مردم هستیم.

وی تصریح داشت : تفکر و روحیه بسیجی رمز موفقیت در تعالی و سرآمدی سازمان است که همکاران در سال گذشته توانستند با تبعیت از این روحیه ، عملکرد موفقی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران افزود: داشتن تفکر و روحیه بسیجی سبب افزایش نشاط و انگیزه در بین همکاران می شود که این امر در نهایت منجر به سرعت و دقت در خدمت رسانی به خدمت گیرندگان خواهد شد.

احمدپور با اشاره به اینکه بسیج زیباترین واژه در ادبیات انقلاب اسلامی است گفت : همچنان که در بیشتر عرصه ها ، بسیجیان جلودار و خط شکن هستند در زمینه خدمت رسانی و ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مراجعه کنندگان نیز همکاران بسیجی در خط مقدم قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد : همکاران بسیجی امور مربوطه را به صورت خودجوش و با علاقه پیگیری می کنند اما از آنجایی که در سال جاری برنامه ریزی شده است تا سازمان برنامه های مثبتی در جهت سرآمدی و تعالی بردارد، دوستان بسیجی باید اثر گذاری بالاتری در حوزه عملکردی داشته باشند.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما