چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:33:13
اخبار داخلی
15:221396/12/27 يكشنبه
اقدامات فرهنگی ستاد اقامه نماز شرکت گاز مازندران بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است

مشاور فرهنگی وزیر و رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت عنوان کرد ؛

اقدامات فرهنگی ستاد اقامه نماز شرکت گاز مازندران بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است

 

مشاور فرهنگی و رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت در جلسه ائمه جماعت ادارات گازرسانی شرکت گاز مازندران از عملکرد گازرسانی ،اقدامات و فعالیت های شرکت در بحث فرهنگ سازی و ترویج اقامه نماز تقدیر و تشکر نمود. 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " دکتر احمد مجیدی " ضمن تشریح اهداف شورای فرهنگی وزارت نفت ،اظهار داشت: اساس جمهوری اسلامی بر پایه فقه و شریعت است و روحانیت نقش ویژه‌ای در دوام و بقای نظام اسلامی دارد و مردم نسبت به روحانیت اقبال بیشتری دارند.

وی با اشاره به اهمیت مباحث فرهنگی و دینی در مجموعه وزارت نفت افزود: مقام روحانیون را باید عزت داد و مردم هم احترام روحانیون را حفظ می‌کنند. این موضوع با مراقبت، سلامت نفس و رفتار و گفتار روحانیون تضمین می‌شود.

دکتر مجیدی ، اقدامات فرهنگی شرکت گاز مازندران را بسیار ارزنده و قابل تقدیر توصیف کرد و افزود: این حجم از فعالیت ها در حوزه فرهنگ، نماز و قرآن به جرئت باعث افتخار وزارت نفت و کشور است و امیدواریم با ایمان، توکل و همیاری مدیرعامل ارزشی و کلیه کارکنان مؤمن و خداجوی شرکت گاز مازندران، شاهد موفقیت های آینده این شرکت باشیم.

وی با اشاره به اهمیت امر نماز و جایگاه تبلیغ مفاهیم دینی برای نسل جوان،  از روحانیون و مبلغین حاضر در جلسه خواست که از روشهای نوین امروزی برای تحقق امور فرهنگی استفاده شود.

در ادامه " جعفر احمدپور " مدیرعامل و رئیس ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان ،گفت : نماز بهترین وسیله برای قرب خدا و جامع ترین مظهر عبودیت و بندگی و کامل ترین نمونه سپاسگذاری است. 

وی با اشاره به نقش نماز در سالم سازی محیط های اداری، اظهار کرد: باید همه راهکارهای مربوط به ترویج فرهنگ نماز را مورد بررسی و بهترین آنها را به کار بگیریم.

احمدپور خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران، دولت دینی به دنبال ترویج دین مبین اسلام رستگاری و سعادت افراد جامعه است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه با وجود تلاش‌هایی که تاکنون انجام شده است، هنوز راه زیادی برای پیمودن در راستای ترویج فرهنگ نماز وجود دارد، خاطرنشان کرد: باید در این زمینه از ظرفیت همه نخبگانی که می‌توانند در ترویج فرهنگ نورانی نماز خدمات فکری ارائه دهند، بهره‌مند شد .

احمدپور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: طبق ارزیابی های به عمل آمده از دستگاه های اجرایی استان ،عملکرد شرکت گاز مازندران طی چند سال اخیر به نحوی مطلوب انجام شده و جزء دستگاه های برتر و شایسته تقدیر ویژه بوده است.

وی با بیان این مطلب که نماز می تواند تضمینی برای سلامت کارکرد ادارات باشد،ادامه داد: قطعاً این سلامت شخصیتی به خانواده کارکنان نیز انتقال خواهد یافت.

رئیس ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان در ادامه تصریح کرد : تجلیل فعالان نماز بمنظور تشویق و جذب همکاران به سمت انجام فرائض دینی و اشاعه فرهنگ نماز بوده که در طول سال در توسط ستاد اقامه نماز انجام می شود . 

احمدپور بیان داشت: برنامه ریزی که برای امام جماعت ادارات انجام می‌شود تنها بحث نماز نبوده بلکه فعالیت‌هایی در زمینه‌های فرهنگی نیز در نظر گرفته شده و موضوعاتی همانند احکام، مباحث عقیدتی و شرعی و پرسش و پاسخ در زمینه های مذهبی انجام می‌شود .

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما