چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:30:43
اخبار داخلی
14:081397/1/22 چهارشنبه
کارکنان باید اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کاری خود قرار دهند

مدیر بهره برداری شرکت گاز مازندران ؛

کارکنان باید اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کاری خود قرار دهند

 

مدیر بهره برداری شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه همه کارکنان باید اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع که شیوه و مورد تاکید آیات قرآن ،اولیاء و ائمه اطهار (ع) است ، سرلوحه کاری خود قرار دهند، گفت: خوش رفتاری با مردم یکی از ویژگی ها و صفات ارزشمندی است که انسانها باید در برخورد با دیگران از خود بروز دهند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " رضا باقری " در نشست هم اندیشی فرماندهان بسیج ادارات گازرسانی با اشاره به نام گذاری امسال به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، افزود: باید فرهنگ حمایت از کالای داخلی در بین کارکنان و خانواده نهادینه شود و بر این اساس همه بخش ها باید در این فرهنگ سازی به ایفای نقش بپردازند.

وی با بیان اینکه دشمنان هجمه فرهنگی را در دستور کار دارند، گفت: دشمنان توانستند با این اقدام فرهنگ جامعه و ذائقه مردم را تا حدودی تغییر بدهند ولی به اهداف خود که همان جنگ نرم علیه ملت ایران است، نرسیده اند.

مدیر بهره برداری شرکت گاز مازندران افزود: دشمن می داند از نظر فرهنگی و نظامی نمی تواند آسیبی به کشور ایران وارد کند و اینطور برنامه ریزی کرده که هجمه ها را علیه اقتصاد کشور ساماندهی کند و ما باید در مقابل باید کار جدی تر در این عرصه را در برنامه های خود قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه خرید کالای ایرانی نیازمند فرهنگ سازی است، عنوان کرد: باید به خرید کالای داخلی افتخار کنیم و افتخار به این است که در کشور شغل ایجاد می شود.

باقری اظهار داشت: افتخار ما این نیست که برند کشورهای اروپایی و آسیای شرقی را خریداری و کارگران آنها را مشغول بکار کنیم و کارگران ایرانی بیکار باشند. افتخار ما باید این باشد که فرهنگ حمایت از کالای داخلی را در بین مردم نهادینه کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه همه کارکنان باید اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع که شیوه و مورد تاکید آیات قرآن ،اولیاء و ائمه اطهار (ع) است ، سرلوحه کاری خود قرار دهند، گفت: خوش رفتاری با مردم یکی از ویژگی ها و صفات ارزشمندی است که انسانها باید در برخورد با دیگران از خود بروز دهند.

مدیر بهره برداری شرکت گاز مازندران تصریح داشت: گشاده رویی ، فروتنی ، خوش زبانی ، گره گشایی و دستگیری از مردم و..... از مصادیق خوش رفتاری به شمار می رود  که همه کارکنان باید اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع را در سرلوحه  کاری خود قرار داده و به خوبی به آن پایبند باشند.

باقری تاکید کرد : مهمترین اصل تحول در سازمان ها مشتری مداری و حفظ ارزش و کرامت مردم و جوابگو بودن به آنان به عنوان یک وظیفه است.

در ادامه " سید حمزه عمادی " فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ بسیجی در سطح سازمان گفت: نهادینه شدن تفکر بسیجی در ادارات، زمینه ساز خدمت رسانی صادقانه به مردم در جامعه اسلامی است.

وی اضافه کرد: محرومیت زدایی، ارتقای سطح خدمات رسانی، عمران و سازندگی در کنار قدرت بازدارندگی از رسالت های بسیج در جامعه اسلامی بوده است.

عمادی افزود: بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس و نیز دوران پس از آن نقش مهمی در شکست توطئه های دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب داشته اند.

وی ادامه داد: دشمن برای ضربه زدن به نظام و جامعه اسلامی و ارزش ها و آرمان های انقلاب در تلاش بوده لیکن این توطئه با تفکر بسجی محکوم به شکست است.

وی اضافه کرد: امروز نیز تفکر سازنده بسیجی در دوران سازندگی و خدمت رسانی صادقانه به آحاد جامعه، نقش موثری ایفا کرده است.

فرمانده بسیج شرکت گاز مازندران همچنین با بیان اینکه 820 برنامه فرهنگی در سال گذشته در شرکت گاز مازندران مصوب و اجرایی شده است،برگزاری همایش امر به معروف و نهی از منکر با حضور کارکنان و خانواده آنها، جلسه آموزشی دعوت فرزندان به نماز، برگزاری جشن تکلیف، برگزاری مسابقات نقاشی با موضوع حجاب و عفاف و برگزاری کلاس های بصیرتی منظم برای خواهران شاغل در گاز مازندران را از جمله اقدامات گاز مازندران در حوزه امر به معروف برشمرد و گفت: تقدیر از خواهران نمونه در حوزه عفاف و حجاب، دیدار با خانواده معزز شهدا و جانبازان و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا از جمله دیگر این موارد است.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما