دوشنبه 6 خرداد 1398   01:40:06
اخبار داخلی
11:551397/10/9 يكشنبه
حماسه 9 دی همایش بصیرت، هوشیاری و ولایتمداری ملت ایران است

مدیر تشکل های مردم نهاد اداره کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس مازندران:

حماسه 9 دی همایش بصیرت، هوشیاری و ولایتمداری ملت ایران است

 

مدیر تشکل های مردم نهاد اداره کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس مازندران گفت: حماسه 9 دی همایش بصیرت، هوشیاری و ولایتمداری ملت ایران است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، سرهنگ پاسدار "ˈ قاسم موقر "ˈ صبح امروز در همایش ولایت و بصیرت بسیجیان شرکت گاز مازندران،اظهار کرد:  نهم دی ماه صفحه پرافتخاری از حضور بصیرتمند ایران در دفاع از ارزشهای انقلاب است.

وی ادامه داد: حماسه ماندگار 9 دی ماه بی‌نظیرترین حرکت مردمی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود که فصلی جدید از بصیرت، هوشیاری، دشمن شناسی و غیرت دینی مردم در صحیفه تاریخ مبارزات مردم مسلمان ایران به ثبت رسید.

موقر افزود: روز نهم دی ماه سال 1388 به واسطه حرکت عظیم حیرت‌انگیز و فوق‌العاده  مردم در تاریخ ماندگار شد.

وی با بیان اینکه فتنه 88 13به قصد براندازی نظام بود، گفت: دشمنان در آن سال اصل ولایت فقیه را نشانه گرفته بودند که بصیرت و آگاهی مردم همه این نقشه‌ها را خنثی کرد.

مدیر تشکل های مردم نهاد اداره کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس مازندران اذعان کرد: مردم ایران با دشمن شناسی و بصیرت خود در مقابل این فتنه ایستادند و در روز 9 دی ماه  آن را ریشه کن و خشم و انزجار خود را از دشمنان داخلی و خارجی اعلام کردند.

گفتنی است "حاج احسان مرتضوی" مداح اهل بیت(ع) نیز در ابتدای مراسم با قرائت زیارت عاشورا و مداحی،فضایی روحانی و معنوی به مجلس بخشید.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما