دوشنبه 25 تير 1397   13:58:42
اخبار داخلی
16:011396/12/22 سه‌شنبه
اپلیکیشن «فصل عاشقی در دفاع مقدس » رونمایی شد

برای اولین بار در سطح وزارت نفت ؛

اپلیکیشن «فصل عاشقی در دفاع مقدس » رونمایی شد

 

مسئول امور ایثارگران شرکت گاز مازندران در مراسم رونمایی از اپلیکیشن تلفن همراه « فصل عاشقی در دفاع مقدس » گفت: با اجرای این طرح، خاطرات ایثارگران شرکت گاز مازندران روی این نرم افزار انعکاس می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ؛ " سید حمزه عمادی " افزود: با راه‌اندازی این اپلیکیشن تلفن همراه ، در جهت معرفی ،خاطرات ، وصایا و تصاویر شهدا مورد بهره برداری مردم قرار خواهد گرفت .

وی اظهار کرد: این نرم افزار کاملترین نرم افزار ایثارگران شرکت گاز مازندران در حوزه دفاع مقدس اندروید تاکنون می باشد، حاصل تلاش چند ماهه امور پژوهش و فناوری و همچنین امور ایثارگران شرکت گاز استان بوده که به حول و قوه اللهی در 4 اسفند ماه 1396 با حضور مدیرعامل شرکت گاز مازندران رونمائی شد .

عمادی تصریح داشت : ترویج این نرم افزار باعث شادی روح شهدا و ترویج فرهنگ دفاع مقدس و جهاد خواهد شد.

وی افزود: از قابلیت های این نرم افزار می توان به سخنان حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری در باب شهادت و همچنین خاطرات ایثارگران بصورت صوتی و متنی در دسترس می باشد .

مسئول امور ایثارگران شرکت گاز مازندران خاطرنشان کرد : یکی از ویژگی های بارز و منحصر بفرد انقلاب اسلامی در بعد معنوی و فرهنگی که موجب بالندگی انقلاب و نهضت جهانی اسلام در سراسر دنیا گردید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بود.

وی با اشاره به اینکه استفاده از روحیات انقلابی و شهادت طلبی رمز موفقیت و عامل اصلی پیشبرد جنگ به شمار می رفت ، افزود : خانواده، رسانه های جمعی و مراکز آموزشی از جمله نهادهای بسیار تأثیرگذار در پدیدآیی و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت هستند.

یادآور می شود شرکت گاز مازندران 6 شهید را تقدیم انقلاب کرد و همچنین 325 ایثارگر در این شرکت مشغول فعالیت می باشند .

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما