چهارشنبه 27 تير 1397   02:05:30
اخبار داخلی
19:391397/2/19 چهارشنبه
برگزاری مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان گاز مازندران

برگزاری مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان گاز مازندران

 

با حضور نماینده ستاد قرآنی شرکت ملی گاز ایران ، مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، "جعفر احمدپور" رئیس ستاد قرآنی و مدیرعامل شرکت گاز مازندران در این مراسم با تشکر از ستاد فرهنگی و کمیته قرآنی شرکت گاز استان به دلیل برگزاری چنین محافلی اظهار داشت:فضای این مسابقات،کانون انس و الفت با قرآن و نهج البلاغه است.

وی ادامه داد: امسال حضور پرشور کارکنان را در مسابقات شاهد بودیم و انشاا... حضور قرآن در مجموعه گاز مازندران سال به سال فراگیرتر خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: قرآن باید با صوت زیبا تلاوت شده و به مضامین آن بیشتر اهمیت داد.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که قرآن تلاوت میکنند سعی کنند با صوتی زیبا آن را تلاوت کرده و به مضامین آن بیشتر اهمیت دهند .

احمدپور با بیان اینکه دلی که با قرآن مانوس شد، آفت زده نمی شود، تصریح کرد: برداشت معنوی دلی که با تقواتر است از قرآن بیشتر خواهد بود.

 وی تاکید کرد: تفکر و تدبر در قرآن، روح انسان را در جهت تقرب الهی در جایگاه والاتری قرار داده و انسان را متعالی می سازد.

"سید حمزه عمادی" دبیر ستاد قرآنی و فرمانده بسیج شرکت گاز استان در ابتدای این مراسم که بعد از ظهر امروز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه و با قرائت کلام وحی توسط استاد نقی عالیشاه آغاز شد، اظهار داشت: حضور پرشور همکاران و خانواده محترم ایشان در این دوره از مسابقات چشمگیر بوده و نسبت به سال گذشته از رشدی 26 درصدی در تعداد شرکت کنندگان برخوردار بوده است.

وی با بیان این مطلب که طبق دستورالعمل ستاد قرآنی شرکت ملی گاز ایران، هشت جلسه در ستاد قرآنی گاز مازندران برای انجام هرچه بهتر مسابقات امروز برگزار شده است،افزود: طی دو ماه گذشته، تلاش بسیاری برای برگزاری مطلوب مسابقات انجام شده که از دست اندرکاران جای تقدیر و تشکر دارد.

عمادی با اشاره به این مطلب که در مسابقات امسال نیز نفرات اول هر رشته به مسابقات دور نهایی کشور اعزام خواهند شد، خاطرنشان کرد: متسابقین در رشته های مفاهیم قرآن، مفاهیم نهج البلاغه، حفظ، قرائت و اذان در دو بخش خواهران و برادران با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی مطلوبی در خصوص برگزاری مسابقات انجام شده که حضور 725 نفر از کارکنان و همسران کارکنان گاز مازندران این مطلب را تصدیق می کند.

عمادی افزود: سعی شده با بهره مندی از توانمندترین داوران برای قضاوت در این دوره از مسابقات، رقابتی سالم و پاک را شاهد باشیم.

بر پایه این گزارش در ادامه مراسم گروه تواشیح طه شهرستان ساری با اجرای برنامه ای روح بخش،حاضرین در مجلس را به فیض رساندند.

همچنین ناظر قرآنی شرکت ملی گاز ایران، گاز مازندران را از جمله شرکت های گاز استانی شاخص و بارز در حوزه مسائل قرآنی در سطح کشور دانست و گفت: شرکت گاز مازندران از برجسته ترین شرکت های گاز استانی در سطح کشور است که برنامه های بسیار خوبی در حوزه قرآن در آن اجرایی می شود.

"محمدرضا بخشعلی زاده" در حاشیه برگزاری یازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز مازندران در ساری، با تشکر از دست اندرکاران حوزه قرآنی، به ویژه مدیرعامل، هیات مدیره و اعضای ستاد قرآنی گاز مازندران به دلیل حمایت از برگزاری مسابقات قرآنی، افزود: زحمات بسیار زیادی برای برگزاری این مسابقات کشیده شده و استقبال بسیار خوب انجام شده از مسابقات نشان دهنده سرمایه گذاری و تبلیغات بسیار خوب در ستاد قرآنی گاز مازندران بوده است.

وی با اشاره به حضور 725 نفر در یازدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز مازندران، ادامه داد: تعداد نفرات شرکت کننده در مسابقات نسبت به سال گذشته از رشد 26 درصدی برخوردار بوده و انشاا.. نفرات برتر مسابقات قرآنی گاز مازندران در مرحله مقدماتی، در مرحله سراسری نیز نتایج مطلوبی کسب کنند.

بخشعلی زاده با اشاره به بازدید از محل برگزاری مسابقات کتبی و شفاهی، وضعیت برگزاری مسابقات را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تقسیم کار بسیار خوبی انجام شده و همکاران مجری، به وظایف خود آگاه هستند که این مساله در برگزاری بهتر مسابقات بسیار موثر بوده است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: همه دست اندرکاران حوزه قرآنی وظیفه دارند استقبال و جاذبه را برای گرد آوردن خانواده ها در کنار اقیانوس بی کران قرآن کریم فراهم کنند که به لطف خداوند متعال، جاذبه های بسیار خوبی در حوزه مسائل قرآنی در شرکت گاز مازندران ایجاد شده و برنامه ریزی های مدونی نیز در این خصوص صورت گرفته است.

بخشعلی زاده با اشاره به حدیث ثقلین، افزود: برگزاری مسابقات قرآنی هدف نیست، بلکه وسیله ای برای قرب الی اله، وارستگی و نیل به مقامات معنوی است و انشاا... قرآن کریم از همه ما دستگیری کند.

گفتنی است نتایج مسابقات در آخرین ساعات امروز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه در سایت رسمی شرکت گاز استان مازندران به آدرس WWW.NIGC-MAZANDARAN.IR قابل رویت خواهد بود.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما