يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   00:26:56
اخبار داخلی
13:531397/11/19 جمعه
شعله های گاز طبیعی در پنج روستای رامسر روشن شد

همزمان با چهلمین بهار انقلاب اسلامی ؛

شعله های گاز طبیعی در پنج روستای رامسر روشن شد

 

همزمان با چهلمین بهار انقلاب اسلامی ، پروژه گازرسانی به پنج روستای شهرستان رامسر با حضور مسئولین استانی و شهرستان به بهره برداری رسید.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمدپور " مدیر عامل شرکت گاز استان در مراسم بهره برداری از این طرح گفت: بر اساس طرح 100 روزه استاندار ، هر روز یک روستای مازندران از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شود.

وی با بیان اینکه طرح گاز رسانی به روستاهای کشور از رویکرد دولت تدبیر و امید است، افزود: تاکنون بیش از 2 هزار و 47 روستای مازندران از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

احمدپور با اشاره به گازرسانی به پنج روستای رامسر گفت: طرح گازرسانی به این روستاها ظرف دو سال با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان انجام شده است.

وی افزود: برای گازرسانی به این روستاها 31 کیلومتر شبکه گذاری شده و 700 مشترک در این روستاها شامل بهار پشته ، طالش سرا ، لترنسا ،لتر و گانکسر از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران همچنین از طرح گازرسانی به مناطق جواهرده و جنت رودبار و اشکور رامسر خبر داد و گفت : این طرح قرار است در سال 98 در این مناطق اجرایی شود.

وی افزود: با وجود تحریم ها و دشواری تامین اعتبار و تاسیسات در بخش گاز رسانی علی رغم کندی عملیات توانستیم با تحریم ها مقابله کنیم .

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما