يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   00:21:50
اخبار داخلی
15:281397/9/10 شنبه
تاکید امام جمعه بهشهر بر مدیریت مصرف و رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی

تاکید امام جمعه بهشهر بر مدیریت مصرف و رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز طبیعی

 

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت : پرداخت گاز بهای مصرفی و بدهی های معوق جزو وظایف مشترکین است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز مازندران، "حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری" در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ، ضمن بیان مطلب فوق بیان داشت: پرداخت گاز بهای مصرفی و بدهی های معوق جزو وظایف مشترکین است، اما انتظار می رود که همکاری بیشتری از سوی اداره گاز صورت پذیرد تا مشترکین که بدهی دارند بتوانند بدهی خود را  پرداخت نمایند.

وی ادامه داد: خوشبختانه این بستر که از تریبون نماز جمعه بهشهر نکات ایمنی و  مصرف بهینه گاز طبیعی ترویج شود، فراهم است و اداره گاز شهرستان می تواند در خطبه های نماز جمعه، برای این مهم اقدام نماید.

امام جمعه بهشهر تصریح داشت : مصرف کنندگان گاز طبیعی نکات صرفه جویی و ایمنی در استفاده از وسایل گازسوز را در هر زمان و هر شرایط رعایت کنند تا هیچ گاه شاهد حادثه و اتفاق ناگوار در بین مصرف کنندگان گاز طبیعی نباشیم و شرکت گاز بتواند خدمات مطلوب و پایدار در امر گازرسانی به شهروندان عزیز را ارائه کند.

حجت الاسلام والمسلمین جباری با اشاره به اینکه روز به روز شاهد رشد و شکوفایی شرکت گاز مازندران می‌باشیم گفت : این امر تحقق نمی‌یابد مگر با تلاش همه همکاران دلسوز آن مجموعه که با همدلی و برادری در کنار یکدیگر شبانه روز مشغول فعالیت هستند.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما