چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:29:17
اخبار داخلی
22:501397/12/21 سه‌شنبه
ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت گاز مازندران در شهرستان آمل برگزار شد

در راستای تکریم ارباب رجوع انجام گرفت؛

ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت گاز مازندران در شهرستان آمل برگزار شد

 

به منظور تکریم ارباب رجوع و برای رسیدگی به مشکلات مردم، ملاقات عمومی مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران در شهرستان آمل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، دیدار چهره به چهره مردم شریف شهرستان آمل با مدیرعامل شرکت گاز استان، روز سه شنبه به میزبانی اداره گاز آمل برگزار شد.

بر پایه این گزارش، "جعفر احمدپور" مدیرعامل شرکت گاز مازندران پس از استماع مشکلات و خواسته های مردم، دستورات لازم را جهت مساعدت و حل مشکلات مردم صادر کرد.

وی یکی از رسالت های مهم دولت تدبیر و امید را خدمت به مردم مناطق محروم، عنوان کرد و گفت: خدمت گذاری برای ما یک اصل است و همه باید تلاش کنند تا مشکلات مشترکین محترم مرتفع شود.

احمدپور با اشاره به اینکه با برگزاری برنامه‌هایی همچون ملاقات حضوری با شهروندان، بسیار راحت می‌توانیم مشکلات شهروندان را احصا کرده و مشکلاتی که بسیاری از آن‌ها نیز قابل‌حل است، پیگیری کنیم، اظهار داشت : ان شاء ا... در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات رسانی به مردم را خواهیم داشت که مردم نیز این مساله را به خوبی لمس خواهند کرد .

همچنین تلفن گویای 33204280 روابط عمومی شرکت گاز مازندران نیز آماده پاسخگویی و دریافت شکایات و پیشنهادات به شهروندان محترم می باشد.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما