چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:31:10
اخبار داخلی
07:521397/10/23 يكشنبه
تعدیل قبوض گاز مشترکین، با تغییر اقلیم در شهرستان بابلسر

مدیر عامل شرکت گاز مازندران خبر داد:

تعدیل قبوض گاز مشترکین، با تغییر اقلیم در شهرستان بابلسر

 

مدیر عامل شرکت گاز مازندران خبر داد: با تغییر اقلیم آب و هوائی در شهرستان بابلسر ، صورتحساب های مشترکین گاز از ابتدای فصل سرد سال 97 تعدیل و قبوض ارسالی با فرمول جدید صادر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، " جعفر احمدپور " در راستای طرح 100 روزه استاندار مازندران ، از تعدیل قبوض گاز بهای مشترکین شهرستان بابلسر خبر داد و ضمن قدردانی از تعامل و پیگیری های مسئولین شهرستان و استان ، اظهار کرد: به دلیل انتقال شهرستان بابلسر از اقلیم ۴ به اقلیم ۳ در تقسیم بندی کشوری ، کلیه صورتحسابهای مشترکین گاز خانگی این شهرستان تعدیل شده است.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران تصریح داشت : براساس همین تقسیم بندی از 16 فروردین تا 15 آبان هر سال به عنوان فصل گرم و از 16 آبان تا 15 فروردین هر سال به عنوان فصل سرد سال در محاسبه نرخ گاز مصرفی محاسبه می شود.

وی با بیان اینکه چگونگی محاسبه گازبهای مشترکین خانگی گاز طبیعی به نحوی بسیار آسان در سایت شرکت ملی گاز ایران قابل مشاهده است، اظهار داشت: فیش اصلاح شده کلیه مشترکین محترم نیز به زودی به آدرس منزل آنها ارسال خواهد شد.

احمدپور یادآور شد: مشترکین محترم می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی WWW.NIGC.IR (شرکت ملی گاز ایران) و وارد نمودن شماره اشتراک خود (در بخش صورتحساب گاز طبیعی) نسبت به آخرین وضعیت فیش گاز خود اطلاع لازم را کسب کنند.

وی به صدور آنی قبض گاز به صورت پیامکی و الکترونیکی و حذف چاپ قبض کاغذی در مازندران اشاره کرد و گفت: طی ماه های آینده صدور آنی قبض در همه شهرهای استان راه اندازی می شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران از دریافت آخرین اطلاعات گاز بهاء مشترکین این شرکت از طریق پیامک خبرداد و افزود: در پی راه اندازی سامانه پیام کوتاه در شرکت گاز استان ، مشترکین گاز طبیعی در سطح مازندران می توانند از طریق شماره پیام کوتاه 200020194 پیام کوتاه از مصرف و مبلغ گازبهاء مصرفی خود اطلاع یابند.

احمدپور تصریح داشت: مشترکین گاز برای اطلاع از مبلغ گاز مصرفی تا تاریخ مورد نظر کافی است (عددکنتور*5*شماره اشتراک) را به شماره 200020194 پیام کوتاه این شرکت ارسال کنند تا بلافاصله شناسه قبض ، شناسه پرداخت و مبلغ گازبهای مصرفی از طریق سیستم پیام کوتاه برای درخواست کننده ارسال گردد.

وی افزود: این طرح در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و به منظور رفاه حال مصرف کنندگان محترم گاز طبیعی صورت گرفته و مشترکین گاز طبیعی در سطح استان می توانند در هر لحظه از شبانه روز از مصرف و مبلغ گازبهاء مصرفی خود از طریق سیستم پیام کوتاه این شرکت مطلع شوند.

مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران در خاتمه از پیگیری های حجت الاسلام قلی پور ، امام جمعه شهرستان بابلسر نسبت به تغییر اقلیم شهرستان بابلسر تشکر و قدردانی نمود .

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما