چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:33:38
اخبار داخلی
13:291397/10/9 يكشنبه
پیام مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران به مناسبت حماسه 9 دی

پیام مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران به مناسبت حماسه 9 دی

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با گرامیداشت نهم دی پیامی به همین مناسبت صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، متن پیام " جعفر احمدپور " به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

حماسه 9 دی، روزی ماندگار در صفحات تاریخ زرین انقلاب اسلامی است که اوج بصیرت،‌ اقتدار و غیرت دینی مردم در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی و عظمت ملت ایران را بیش از پیش در نگاه جهانیان برجسته‌ و حضور و مشارکت در جهت دفاع از انقلاب و ارزش‌های آن را به نمایش گذاشت،حسب بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) «نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه، حرف اصلی ملت ایران، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده‌های الهی تبیین شود.»

یوم ا... 9 دی ماه سرآغاز فصل جدیدی در تعمیق پیوند امت اسلامی با آرمان های حضرت امام خمینی (رحمه ا... علیه) و بیعت مجدد با رهبر عزیز انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بود و ملتی که جمهوری اسلامی را از اصل ولایت فقیه جدایی ناپذیر دانسته ، توهین به نماد های عاشورایی و اصل ولایت فقیه را هرگز تحمل نخواهد کرد. امت مسلمان ایران در 9 دی در تجمع بزرگ عاشورایی خود یک بار دیگر قهر انقلابی خود را در برابر توطئه های جبهه باطل به نمایش گذاشتند و ناامیدی را در قلب سیاه سران استکبار کاشتند. پیام 9 دی این بود که: ای مستکبران عالم چنانچه تصور کرده اید با جنگ نرم و اردو کشی خیابانی می توانید مردم مقاوم ایران اسلامی را از صراط مستقیم انقلاب اسلامی منحرف کنید در تصور باطل هستید و هرگز به این قصد شوم نخواهید رسید.

حماسه عظیم نهم دی‌ماه ، برگ زرینی دیگر از دفتر پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و اوج این عظمت و فداکاری زمانی متجلی شد که به تعبیر سید و مقتدایمان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله ‌العالی)، به برکت یاد حضرت سیدالشهدا (ع) و با همت، بصیرت، آگاهی و هوشیاری ملت بزرگ ایران اسلامی، بساط فتنه‌گران جمع شد.

این جانب به نمایندگی از کارکنان خدوم شرکت گاز استان مازندران ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی ، پیروزی ملت مومن ولایت مدار ایران اسلامی و تقدیر و تشکر از حضور پرشور آنها اعلام می دارد و خانواده بزرگ شرکت گاز استان مازندران همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با بصیرت در راستای اهداف انقلاب گام برخواهد داشت. 

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما