دوشنبه 6 خرداد 1398   01:39:13
اخبار داخلی
09:581398/2/12 پنجشنبه
کارگران نمونه شرکت گاز مازندران تجلیل شدند

همزمان با هفته کار و کارگر؛

کارگران نمونه شرکت گاز مازندران تجلیل شدند

 

به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر از کارگران نمونه شرکت گاز مازندران تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور " مدیرعامل شرکت گاز مازندران در این مراسم گفت:  ارزش کار و کارگر در نظام جمهوری اسلامی ایران و مطابق فرمایشات رهبر معظم انقلاب از بالاترین ارزش‌ها است و کسب روزی حلال نیز همواره مورد تاکید دین مبین اسلام بوده است.

وی با اشاره به اینکه کارگران دارای ارزشی خاص هستند، تصریح کرد: پیامبر گرامی اسلام (ص) بر دستان کارگر بوسه زدند و این نشان دهنده اهمیت و جایگاه کارگر است.

در پایان مراسم از 45 نفر کارگر و 4 پیمانکار نمونه سال 97 در زمینه اجرای مناسب پروژه های شرکت گاز استان مازندران تقدیر شد.

 

همچنین در آستانه سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم از اساتید نمونه شرکت گاز مازندران تجلیل شد.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره استاد فرزانه شهید آیت الله مرتضی مطهری در سخنانی ضمن تشریح ابعاد شخصیت این معلم انسان ساز به تبیین جایگاه شغل معلمی در جامعه و نقش تعلیم و تربیت پرداخت.

احمدپور با بیان اینکه نقش ارزشمند شهید مطهری در ترویج فرهنگ اصیل اسلامی بسیار مهم و حائز اهمیت است، گفت: استاد مطهری نمونه کامل و راستین یک معلم انسان ساز و موفق است.

وی یکی از رسالت های بزرگ اساتید را رساندن دانش پژوهان به بلوغ معنوی و فکری دانست و تصریح داشت: ماهیت روح انسان اندیشدن است ،معلمی که ما را آموزش می دهد ما را زنده می کنند و معلم بر انسان حق حیات دارد.

در پایان مراسم 5 نفر از اساتید شرکت گاز مازندران تقدیر بعمل آمد.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما