چهارشنبه 7 فروردين 1398   00:33:18
اخبار داخلی
15:221397/1/19 يكشنبه
برترین های حراست شرکت گاز مازندران معرفی و تقدیر شدند

با حضور مدیرعامل شرکت گاز مازندران ؛

برترین های حراست شرکت گاز مازندران معرفی و تقدیر شدند

 

مدیرعامل شرکت گاز مازندران، حراست را مشاوری امین برای سازمان خواند و گفت: آثار فعالیت های حراست این شرکت در حفاظت از دارایی ها، پیشگیری از حوادث و مشاوره در تصمیم گیری های بهینه، به طور کامل مشهود است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران ، " جعفر احمدپور "مدیرعامل شرکت گاز استان ، در مراسم تقدیر از برترین های حراست این شرکت با بیان این مطلب افزود: وجود نیروهای کارآمد در سازمان و تمرکز فرآیند جذب نیروهای انسانی این شرکت برای جذب نیروهای توانمند، بسیار ارزشمند است که اهمیت نگهداشت این نیروها را دو چندان می کند و حراست می تواند نقش موثری در نگهداشت نیروی انسانی شرکت ایفا کند.

وی درباره تلاش روز افزون همکاران پرتلاش این شرکت به منظور تحقق اهداف متعالی گفت: شرکت گاز مازندران در سال جاری با تمام توان برای رسیدن به اهداف خود تلاش و برنامه ریزی های مدون را دنبال خواهد کرد.

احمدپور ، ضرورت روزآمدی اطلاعات را برای کارکنان حراست حائز اهمیت خواند و افزود: از آنجا که صنعت نفت، صنعت عظیم و ارزشمندی است، بروز مشکلاتی هرچند کوچک، لطمه های بزرگی به اعتبار این صنعت وارد می کند و از این رو، حراست در این مجموعه وظایف سنگینی به عهده دارد و باید با ارتقای کیفیت خود در این راستا به صورت موثرتری عمل کند.

وی حراست را چشم بینای شرکت خواند و عنوان کرد: حراست همواره بر عملکرد کارکنان نظارت دارد و اگر کسی از مسیر خارج شود ابتدا برای بازگشت وی به مسیر تلاش می کند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران، بر توجه به رفاه مردم و و رشد و تعالی آنان به عنوان هدف شرکت تأکید کرد و گفت: در همین رابطه تکالیف اصلی حراست ،حفاظت از منافع داخلی و ایجاد امنیت و آرامش و از طرف دیگر انتقال این پیام به بیرون است.

احمدپور با بیان این که وظیفه بخش حراست، حفظ امنیت با رعایت احترام به مردم است، خاطرنشان کرد: نیروی های حراست شرکت نقش بسیار مهمی در تکریم ارباب رجوع دارند، چرا که عملکردشان به مراتب بیشتر از  بخش ها دیگر در معرض دید عموم است.

در پایان این مراسم از برترین های حراست شرکت گاز مازندران معرفی و تقدیر شدند.

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما